Klub sportowy Rozlatani Gorczyce został założony w 2005 roku w Gorczycach, małej wsi położonej w powiecie ełckim w Polsce. Początkowo klub skupiał się głównie na biegach i rekreacji, ale w ciągu kilku lat rozwinął swoją ofertę o inne dyscypliny, takie jak kolarstwo i pływanie.

W ciągu swojej historii klub przeszedł wiele zmian i rozwoju, zwiększając swoją liczbę członków i osiągając sukcesy na różnych poziomach. W biegach klub brał udział w wielu lokalnych i krajowych zawodach, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. W kolarstwie Rozlatani Gorczyce również osiągali sukcesy, biorąc udział w wielu wyścigach na różnych poziomach, w tym w kilku maratonach kolarskich.

Nasi trenerzy

Martyna Krzemień

Martyna Krzemień

Trener treningu biegowego

Andrzej Żelazny

Andrzej Żelazny

Trener pływania

Tomasz Miedziakowski

Tomek Miedziakowski

Trener kolarstwa

W klubie sportowym Rozlatani Gorczyce zrealizujesz swoje ambicje oraz zdobędziesz nowe umiejętności! Stawiamy na przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego zawodnika oraz fachową opiekę trenerów. Zachęcamy do zapisania się do naszego klubu bez względu na to czy jesteś początkującym sportowcem czy doświadczonym zawodnikiem.

Rozlatani Gorczyce

[email protected]